Autopožičovňa Slovensko Bratislava autopožičovňa - 1autopožičovňa - 2
SlovenskyEnglish

Vek vodiča

Minimálny vek vodiča je 21 rokov. Vodič musí byť držiteľom vodičského oprávnenia minimálne 12 mesiacov na potrebnú skupinu motorových vozidiel, ktoré majú byť predmetom prenájmu.

Spôsob platby za prenájom

Pri platbe v hotovosti nájomca pri preberaní vozidla zloží zálohu za vozidlo v požadovanej výške a zároveň vyplatí cenu prenájmu podľa platného cenníka a dlžky prenájmu. Nájomca musí predložiť platnú medzinárodnú platobnú kartu v okamihu prenájmu. Akceptujeme platobné karty American Express, Visa, Eurocard/Mastercard, Diners, JCB. Na začiatku prenájmu je platobná karta autorizovaná na potrebnú čiastku s ohľadom na dlžku prenájmu.

Platba za prenájom vozidla

Platba za prenájom vozidla musí byť uhradená vždy vopred na celú dobu nájmu. Záloha / depozit / sa platí samostatne a nepočíta sa ako platba za prenájom vozidla.

Obdobie prenájmu vozidla

Minimálna dlžka prenájmu auta je 24 hodín. Pri prekročení o viac ako 1 hodinu je účtovaný ďalší deň. Ceny sú kalkulované vždy podľa platného cenníka našej autopožičovne a dlžky doby prenájmu.

Potrebné dokumenty

Súkromné osoby pri preberaní prenajatého vozidla musia vždy predložiť platný občianský preukaz alebo cestovný pas, vodičký preukaz. Živnostnící a firmy pri preberaní vozidla vždy predkladajú občianský a vodičský preukaz vodiča, živnostenský list, resp. výpis z obchodného registra.

Pohonné hmoty

Na začiatku prenájmu je vozidlo vždy s plnou nádržou. Na konci prenájmu sa požaduje vrátenie automobilu buď s plnou nádržou, alebo úhrada za chýbajúce pohonné hmoty v nádrži. Výška poplatku za chýbajúce pohonné hmoty sa skladá z ceny pohonných hmôt a z ceny za servis spojený s touto činnosťou.